Magic Minerals nuostatai Magic Minerals nuostatai
Lankydamiesi MagicMinerals.lt puslapyje bei naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs besąlygiškai sutinkate su MagicMinerals.lt nuostatais, pristatymo ir grąžinimo terminais, sąlygomis. Jeigu jūs nesutinkate su Magic Minerals nuostatais, pristatymo ir grąžinimo terminais, bei sąlygomis prašom nesinaudoti mūsų paslaugomis bei nesilankyti MagicMinerals.lt puslapyje.

Asmuo registruodamasis MagicMinerals.lt puslapyje patvirtina, kad susipažino ir sutinka laikytis visų sąlygų ir nustatymų, bei nuostatų.

Visa MagicMinerals.lt puslapyje panaudota medžiaga, tokia kaip tekstai, nuotraukos, grafika priklauso MagicMinerals.lt todėl draudžiama be raštiško savininkų leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.

Naudotis MagicMinerals.lt paslaugomis gali tik pilnametystės sulaukę asmenys.

Santykiai tarp asmens užsiregistravusio MagicMinerals.lt tinklapyje (toliau kliento) ir MagicMinerals.lt išreiškiami laisva valia, t.y.:

* klientas, laisva valia perka arba neperka, niekieno neverčiamas, norimas prekes;

* MagicMinerals.lt parduoda, jei už jas yra sumokama numatyta pinigų suma, arba gali atsisakyti parduoti dėl tam tikrų priežasčių (kliento elgesio, konfliktiškumo ir pan.).

Tuo atveju jei klientas būna jau sumokėjęs už prekę, o MagicMinerals.lt atsisako parduoti prekę, klientui grąžinama suma, kurią jis sumokėjo, išskyrus mokestį finansiniam tarpininkui už pinigų grąžinimą.

Klientas laisva valia renkasi prekių pristatymo būdą:

* Paprastu paštu.

* Registruotu paštu.

Klientui pasirinkus prekių pristatymą paprastu paštu, MagicMinerals.lt neatsako už pašto ar paštininkų darbą, o taip pat kitų trečiųjų asmenų veiksmus, todėl dėl pasimetusių ar dingusių siuntinių neneša jokios atsakomybės. TODĖL REKOMENDUOJAME savo klientams užsisakytas prekes siųstis tik registruotu paštu.

Ant visų siuntinių, nepriklausomai nuo siuntimo būdo, yra nurodomas MagicMinerals.lt atgalinis adresas. Todėl, pagal Lietuvos pašto nuostatus, jei klientas neatsiima savo siuntinio, jis yra saugomas 1 mėn. Po to yra grąžinamas siuntėjui, arba siuntėjo paštui. Kaip ieškoti savo pasimetusio informaciją galite rasti čia:

http://www.post.lt/lt/?id=816

MagicMinerals.lt numatomi prekių pristatymo terminai 3-10 darbo dienų, tačiau kartais, išskirtinais atvejais šis terminas gali būti pažeistas. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus pardavėjas, šiuo atveju MagicMinerals.lt, privalo pristatyti prekes per 30 kalendorinių dienų, priešingu atveju pardavėjas turi grąžinti pinigus.

MagicMinerals.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu, be atskiro įspėjimo, keisti ar/ir papildyti šiuos nuostatus.

Tęsti