Pristatymas ir grąžinimas Pristatymas ir grąžinimas
Prekių pristatymas.

MagicMinerals.lt įsigytos prekės bus pristatytos bet kuriuo nurodytu adresu. Įsigytas prekes galite gauti į namus, į darbovietę, į draugės ar kolegės namus taip padarydamos (-mi) jai dovaną-staigmeną!

Jūsų užsisakytą prekę gausite per 3-10 darbo dienų. Norimą prekę pristatysime ir į kitą šalį (ne į Lietuvą).

Prekės pristatymo išlaidos.

Prekės (-ių) pristatymo išlaidos priklauso nuo jos svorio. Minimali pristatymo išlaidų suma yra 5 litai. Didėjant prekių krepšeliui didėja ir pristatymo išlaidos. Jums tiesiog reikia prisiregistruoti, išsirinkti norimas prekes, o mūsų programa automatiškai paskaičiuos pristatymo išlaidas. Galimi du siuntimo būdai, registruotu ir neregistruotu paštu.

Prekių atsisakymas.

Tuo atveju, jeigu jūs nusiperkate prekę ir dar jos nebūnatę gavę, nusprendžiate jos atsisakyti jums teks sumokėti prekės atsisakymo mokestį t.y. 25 proc. nuo sumokėtos sumos, o taip pat jums nebus grąžintos ir siuntimo išlaidos (jei atsisakymo momentu prekė (-ės) buvo išsiųsta (-tos). Atsisakius prekės (jei atsisakymo momentu prekė (-ės) buvo išsiųsta (-tos) gavę prekę, nepažeidus jos pakuotės prekė turi būti nedelsiant išsiųsta ant paketo nurodytu atgaliniu adresu, siuntimo išlaidas klientas turės dengti iš savo lėšų. Jeigu pakuotė bus pažeista, arba jei prekė bus kitaip sugadinta ir/ar praradusi savo prekinę išvaizdą, deja, bet mes pinigų grąžinti negalėsime.

Prekių grąžinimas.

Prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos, nes šios prekės yra priskiriamos prie asmeninės higienos prekių rūšies.

Papildomos informacijos galite rasti MagicMinerals.lt NUOSTATUOSE.

Jeigu Jums kilo kokių nors klausimų, visada galite mums parašyti elektroninį laišką adresu info@magicminerals.lt
Tęsti