"Magic Minerals" – Jūs nusipelnėte jaustis nepakartojama! "Magic Minerals" – Jūs nusipelnėte jaustis nepakartojama!

„Magic Minerals“ mineralinė kosmetikos linija buvo sukurta biochemikės Angelinos Walter. Ji buvo nusivylusi kosmetikos pasirinkimu JAV, kuri buvo pilna chemijos, įvairių kvapiklių bei kitokių priemaišų, kurios yra visiškai netinkamos naudoti ant jautrios veido odos. Kurdama „Magic Minerals“ mineralinės kosmetikos liniją ji norėjo suteikti galimybę moterims pasirinkti saugią, odą tausojančią bei natūralią kosmetikos liniją.

Pasak Angelinos kosmetikos pramonė yra nuolat tobulinama. Ji jaučiasi atsakinga ir įpareigota neatsilikti nuo technologinių atradimų, bei jų pagalba sukurti kuo efektyvesnius produktus. Visos sudėtinės kosmetikos dalys perkamos tik iš patikimų gamintojų, kad kosmetikos kokybė būtų aukščiausia. “Kurdama kosmetikos formules visada mąstau apie tai, kas tiktų man pačiai bei mano šeimos moterims”, - teigia Angelina.

Konsultuodamasi su dermatologais bei kosmetologais, naudodama tik geros kokybės, natūralius bei veiksmingus ingredientus ji sukūrė „Magic Minerals“ mineralinės kosmetikos liniją: akių šešėlius, makiažo pagrindus, maskuotojus, specialiąsias pudras – sukurtas pagal individualius odos poreikius, todėl tinkančias tiek sausai, tiek riebaluotai odai. Tai tokia mineralinės kosmetikos linija, kuri tinka net itin jautrią odą turinčioms moterims.

Skirtingai nuo tradicinės kosmetikos, mineralai neįsigeria į odą o ant jos nusėda, sukurdami ant odos nepriekaištingą, tobulą makiažą. „Magic Minerals“ produkcijoje nėra naudojami jokie sintetiniai kvapikliai, konservantai bei kitos cheminės priemonės todėl juose nesivysto bakterijos, nes nėra terpės jiems daugintis.

„Magic Minerals“ makiažo priemonės:

- puikiai pasidengia ant veido suteikdamos nepriekaištingą makiažą visą dieną,

- apsaugo odą nuo UVA ir UVB saulės spindulių,

- sudėtyje naudojami tik odą gydantys bei tausojantys aukščiausios kokybės ingredientai,

- be sintetinių dažiklių, kvapiklių, kenksmingų konservantų – parabenų. Parabenai siejami su hormonų disbalansu, pagreitinto odos senėjimo ir krūties vėžio atsiradimu . Parabenai yra nebrangus konservantas naudojamas daugelyje kosmetikos ir odos priežiūros produktuose, tam kad prailginti jų galiojimo laikotarpį. Kadangi mineraluose nėra tinkamos terpės bakterijoms daugintis, parabenai yra visiškai nenaudojami „Magic Minerals“ kosmetikos gamybai.

- be bismuto oksichlorido – kuris yra sunkusis metalas ir yra chemiškai panašus į arseną. Ši medžiaga turi švino. Tai viena iš pagrindinių dalių dirginanti odą ir yra pagrindinė priežastis įvairiems bėrimams, bei odos niežuliui. Tai ypač akivaizdu, kai oda pradeda prakaituoti...

- be talko. Talkas yra pigiausias užpildas naudojamas kosmetikos produktuose. Jis taip pat suteikia makiažui kaukės efektą. Talkas buvo pripažintas tokia kosmetikos sudėtine dalimi, kuri gali įtakoti kiaušidžių vėžio atsiradimui.

„Magic Minerals“ produkcija nebuvo testuota ant gyvūnų ir yra be žemiau išvardintų kenksmingų kosmetikos sudėtinių dalių:

• Parabenų
• Sintetinių dažiklių bei kvapiklių
• Naftos pagrindu pagamintų aliejų bei vazelinų (pvz. Mineralinis aliejus)
• SLS (Sodium Laureth Sulfate)
• PEG (Polyethylene glycol)
• Propylene glycol
• Talko
• Dimethicone
• Bismuth Oxychloride
• Kt. pigių kosmetinių užpildų.

„Magic Minerals“ pristato jums naujos kartos mineralinės kosmetikos liniją.

Mylėkite, tausokite ir puoselėkite savo odą su „Magic Minerals“ kosmetika, juk Jūs nusipelnėte jaustis nepakartojama!

Tęsti