Kodėl verta naudoti Magic Minerals mineralinę kosmetiką? Kodėl verta naudoti Magic Minerals mineralinę kosmetiką?

Nes šios kosmetikos kiekviena sudedamoji dalis ne tik kad nekenkia jūsų odai, bet ir ją GYDO, TAUSOJA, DARO GRAŽESNĘ bei LYGESNĘ. Todėl pasistengsime jums tai įrodyti, bei suteikti informaciją apie kiekvieną Magic Minerals kosmetikoje esančią sudėtinę dalį.

Magic Minerals sudėtinės dalys: Titano dioksidas, cinko oksidas, geležies oksidai, rožių milteliai, ryžių milteliai, baltmolis, žėrutis.

Titano Dioksidas (titanium dioxide) - tai yra vienas iš svarbesnių sudėtinių dalių mineralinėje kosmetikoje. Jis apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių SPF 15, atspindi šviesą bei puikiai pasidengia ant odos.

Cinko Oksidas (zinc oxide) - tai dar vienas iš svarbesnių sudėtinių dalių mineralinėje kosmetikoje. Jis kaip ir titano dioksidas apsaugo nuo saulės, ramina sudirgintą odą, bei gydo tokias odos problemas kaip veido raudonis. Kaip ir titano dioksidas puikiai pasidengia ir sukimba su oda.

Geležies oksidai (Iron Oxides) – mineralinėje kosmetikoje geležies oksidai yra naudojami sunkiųjų metalų, kurie gali būti žalingi mūsų odai, oksidacijai. Tai yra geležies oksidai sugeria ore esančius sunkiuosius metalus ir neleidžia jiems įsigerti į odą.

Rožių milteliai (rose powder) – rožių milteliai mineralams padeda gražiai nusėsti ant veido, suteikia užbaigtumo, natūralumo. Minkština odą, gydo odos infekcijas, uždegimus bei prakaitines.

Ryžių milteliai (rice powder) – puikiai sugeria odos riebalus. Tai labai gera alternatyva ne tik riebios bet ir sausos odos turėtojoms, nes lėtai sugeria išsiskiriančius riebalus, todėl nesausina odos, minkština odą. Suteikia matinį efektą.

Baltmolis (Kaolin Clay) – jis dar žinomas kaip Kinijos molis. Puikiai pasidengia ant veido, absorbuojasi bei suteikia kreminės konsistencijos mineralams. Sumažina blizgesį bei suteikia matinį efektą.

Žėrutis (mica) - žėrutis dažniausiai naudojamas mineralinėje kosmetikoje nes neturi didelio blizgesio. Atspindi šviesą bei sumažina porų bei raukšlelių matomumą.Taigi, žinant šios kosmetikos sudėtines dalis ir jų stulbinančias savybes atsakymas į klausimą „Kodėl verta naudoti Magic Minerals?“ turėtų būti aiškus.

Tęsti