Kaip užsisakyti prekių? Kaip užsisakyti prekių?
Pirmiausia jūs turite užsiregistruoti arba prisijungti.

Registruotis?
Prisijungti?

Prisijungus išsirinkite norimas prekes ir įsidėkite jas į krepšelį, kaip parodyta paveikslėlyje spaudžiant mygtuką PERKU!

Magic Minerals magicminerals.lt PirktiBūsite nukreipti į savo pirkinių krepšelį, kur matysite visas savo prekes. Kaip pašalinti prekę iš jūsų krepšelio skaitykite ČIA.

Jei jau norite atsiskaityti už prekes spauskite mygtuką PERKU! Būsite nukreipti į užsakymo vykdymo pradinį puslapį.

Magic Minerals magicminerals.lt Prekių krepšelisJūsų užsakymas turi 4 pakopas.

Magic Minerals magicminerals.lt užsakymo pakopos1. PRISTATYMO ADRESAS: šioje pakopoje patvirtinate prekių pristatymo adresą, bei pasirenkate prekių pristatymo būdą. Kad patvirtinti jūsų pasirinkimą spauskite TĘSTI mygtuką.Magic Minerals magicminerals.lt pristatymo adresas2. MOKĖJIMO BŪDAS čia yra pasirenkamas mokėjimo būdas – atsiskaitymai mūsų svetainėje vyksta per mokėjimai.lt sistemą, kurios pagalba galima atsiskaityti tiek elektronine bankininkyste, kreditinėmis kortelėmis, tiek grynaisiais pinigais MAXIMA kasose arba banko skyriuose.

* Išsamiau apie mokėjimo būdus rasite ČIA.
* Apie atsiskaitymą MAXIMA kasoje ČIA.
* Atsiskaitymas grynaisiais banko skyriuose ČIA.

Šioje pakopoje jums reikia įvesti NUOLAIDŲ KUPONO KODĄ. Jei tokį turite.

Spauskite TĘSTI mygtuką.

Magic Minerals magicminerals.lt Apmokėjimo būdasJei kodas nebuvo priimtas, naujai atsidariusio puslapio viršuje skaitykite to priežastis (kupono galiojimo laikas gali būti pasibaigęs, suma už kurią užsisakote yra per maža, kad gautumėte nuolaidą ir pan.).

3. PATVIRTINIMAS: šioje pakopoje dar kartą peržiūrite užsisakytas prekes, bei pasirinktą pristatymo būdą. Čia matote galutinę jūsų sąskaitos sumą.

Magic Minerals magicminerals.lt Užsakymo patvirtinimasSpauskite PATVIRTINTI mygtuką. Jūs būsite nukreipti į mokejimai.lt puslapį.

Magic Minerals magicminerals.lt Mokejimai.lt puslapisMokėjimai.lt puslapyje pasirinkite jums priimtiną atsikaitymo būdą spausdami ant pasirinkto logotipo.4. UŽSAKYMAS ATLIKTAS! Atlikus apmokėjimą būsite nukreipti atgal į mūsų tinklapį, kur jums bus pranešta, kad jūsų užsakymas priimtas sėkmingai.

Magic Minerals magicminerals.lt Užsakymas priimtas.Tęsti